Halı Yıkama

5000 m² halı temizleme fabrikamız ve son teknoloji makinelerimiz ile İstanbul’da en yüksek yıkama kapasiteli temizlik firması olmaktan gurur duyuyoruz.
212 halı yıkama fabrikası teknolojinin getirmiş olduğu son sistem makinelerle İstanbul genelinde yüksek yıkama potansiyeli ile müşterilerine hizmet vermektedir.
Temizlik sektöründe 7 yılı aşkın tecrübe ve deneyimlerimiz sayesinde halı ve koltuk temizliği alnında müşterilerimize profesyonel çözümler sunmaktayız.
212 şirketi; siz değerli müşterilerimizin sağlığını önemsediği için cilde zararlı, kanserojen madde içeren deterjanlar yerine bitkisel ilaçlar ve leke çıkarıcılar kullanmaktadır.
İstanbul halı yıkama firmamız içinde yapılan tüm temizleme işlemleri halılarınızın özelliğine ve talimatlara uygun şekilde gerçekleşmektedir.
Koltuk yıkama servisimiz de bitkisel deterjan ve leke çıkarıcı kullanmaktadır.

Halılarınız Nasıl Yıkanıyor?

  • İlk Toz Alma İşlemi
  • Halıların Leke Kontrolü
  • Makineli Yıkama Sistemi
  • Durulama
  • Halı Kurutma
  • Kalite Kontrol
  • Poşetleme
  • Tüm halı yıkama işlemleri bittikten sonra halılar temiz ortamda poşetlenir ve servise çıkmaya hazırdır.

Halıdan Lekeler Kesin Çıkar mı?

Lekeli halılarınız ile yakından ilgileniyoruz. Bazı halılarda bulunan lekeleri bitkisel ilaçlarla gidermek mümkün olmuyor, kimyasal ürünler kullanmak zorunda kalıyoruz. Fakat bu işleme başlamadan önce sizleri arayıp onay alıyoruz.

Halılar Bitkisel İlaçlar mı Yıkanıyor?

212 halı yıkama bünyesinde yıkanan halılar kanserojen madde içermeyen bitkisel deterjanlar sayesinde yıkanmaktadır. Cilde ve sağlığa zararı olmayan bitkisel ürünleri Almanya’dan ithal etmekteyiz.

El Halısı, Step Halı Yıkıyor musunuz?

Fabrikamızda her türde el dokuma (Ladik, hereke, milas, bünyan, ısparta gibi) halıları itina ile yıkanmaktadır. El halıları haricinde Step halı, İpek halı, Nepal halılar da çok titizlikle yıkanmaktadır.

Çalışıyorum, Halıları Akşam Alabilir misiniz?

Çalışan müşterilerimiz için akşam servisimiz mevcuttur. Arayıp randevu aldığınızda, hangi gün ve saatte istiyorsanız halılarınızı alıyoruz.

Halılar Makinelerde mi Yıkanıyor?

212 halı temizleme fabrikası içinde kullandığımız makineler tamamen otomatik, son teknoloji halı yıkama makineleridir.

Overlok Yapıyor musunuz?

Evet halı kenarına overlok yapıyoruz. Yıpranmış, sökülmüş halıların saçak tamiri ve her türlü onarma işlemini yapmaktayız. Ayrıca halılarınızı istediğiniz ölçüde kesip overlok ile sağlamlaştırıyoruz.

Halı Saçak Tamiri Yapıyor musunuz?

Evet halı yıkama saçak tamiri ve halılarınızda deforme olmuş bölgeleri bakıp ve onarımını kapalı çarşıda bulunan ustalarımız itina ile hassas bir şekilde yapıp sizlere ulaştırmaktayız.

Sonraki →

İlgili Ürünler

Leke Çıkartma
Leke Çıkartma
212 halı yıkama olarak öncelikle bir benek ile bir leke arasındaki farkı tanımlamak gerekir.
Halı Overlok
Halı Overlok
212 halı yıkama halı kenar overlokları zamanla gözle görülür bir şekilde yıpranmaya maruz kalmaktadır ve eskimektedir.
Halı Tamiri
Halı Tamiri
212 halı temiz olduğunda renkler tam olarak ortaya çıkar. Daha sonra halının hasarı incelenmelidir.