Halı yıkama denilince çoğu bayanın aklına daha önce kendi mallarına zarar vermiş firmalar gelebilir ve çokta haklılar. Eskisi kadar masum olmayan bu firmalar artık kimisi dolandırıcılığa merak salmış kimisi de malzemeden nasıl kıssamda daha fazla para kazansam niyetindeler ve gerçekten de kötü bir piyasaya doğru ilerliyorlar.

Tam tersi olarak iş yaptığımız daha fazla müşteri nasıl kazanabiliriz?
Daha fazla müşterilerimizin yüzünü nasıl güldürürüz?
Daha fazla nasıl iyi bir hizmet verebiliriz?
Diye düşünürken o firmaların başka niyette olmaları bu piyasayı insanlardan uzaklaştırarak hanımları kendi evlerin de yıkamaya mecbur ediyorlar ve gerçekten sıkıcı bir boyut olmaya başladı diyebiliriz.

Gün geçtikçe daha da hırs yaparak kemerburgaz halı yıkama olarak büyüyoruz ve bundan son derece gurur duymaktayız. Türkiye’nin her memleketine ve her sokağına her geçen gün daha da iyi bir hizmet vermek adına oluşturduğumu projeler olsun ürettiğimiz yeni kökten çözüm ürünlerimiz olsun müşterilerimizin desteğiyle büyümekteyiz.

Bugün sizlere halı yıkama da doğru bildiğimiz yanlışları söyleyeceğiz ve sizleri de elimizden geldiğince aydınlatmaya çalışacağız hanımlar hepinizin dikkatine. Halı yıkamak mı yoksa silmek mi doğru olan? Evet, hanımlar halılarımızı yıkamak kesinlikle doğru olandır çünkü sileceğimiz halıların üstünde ki lekeler silindiği ve kuvvet uygulandığı vakit lekeler daha da dibe çökerek nüfus ediyorlar bu şekilde leke çıkmaz bir hale geliyor.

Genel de hanımların yaptığı hataların başında gelen silme işlemleri gerçekten yanlış eğer halı yıkanacak duruma geldiyse yıkayın veya bizlere teslim edin. Çünkü sildikten sonra leke ve mikrop bakteriler daha da halının içinde yuva oluşturacak ve yayılacaklardır.

Halılarımızı merdiven altı ucuz yapanlara mı? Yoksa profesyonel firmalara mı vermek gerekir? Günümüzün en önemli sorularından birisi olan bu sorunun yanıtını aslında hepimiz biliyoruz ama sadece profesyonellere vermek işimize gelmiyor. Çünkü merdiven altı yıkamacılar hem çok fazla ucuza yapıyor hem de sizleri dolandırıyor. Çok fazla üremekte olan bu merdiven altı yıkamacılarına fırsat veren ne yazık ki ev hanımlarımız günlerce uyarmakta olduğumuz konuda bütün firmalar olarak ses getirmekteyiz. Hanımların çokça dikkatine gerçekten bu insanlara fırsat vermeyin siz onlara destek oldukça bu piyasa ölecek ve gerçekten piyasa düşmesi de sorun değil. Eviniz de olan halılarınızı nasıl yıkadıkları bilinmiyor ve kullandıkları deterjan pisliğin için de ve resmen halılarınıza mikrop saçıyorlar bu tarz insanlara sırf ucuz diye verdiğiniz ve yıkattığınız halılar gün geçtikçe evinize mikrop saçacak belki de bütün gün yerde oynayan evladınız mikrop kapacaktır.

Gerçekten sırf birkaç TL yüzünden evlatlarınızı ve ailenizi mikrop tehlikesine mi atacaksınız hanımlar? Kullandıkları deterjanları ve kullandıkları suyu resmen lağım gibi yerlerden alıyorlar kimisi de sizin evinizden hortum çekiyor ve sizlere daha da masraf sağlamaktadır. Bir merdiven altı yıkamacı sizlerden çektiği su ile bir metrekare halı için 80 litreden fazla su harcıyor.

Biz kemerburgaz halı yıkama olarak bir metrekare için 15 litre su harcıyoruz arada ki fark ile resmen evinizdeki tüm halıları yıkıyoruz gerçekten iç açıcı olmayan bu durumlarla kendinizi denk getirmeyin. Gün geçtikçe eğer biz bu adamlara seçenek ve imkân tanırsak yarın bir gün evimiz de mikrop yüzünden belki de ölenler olacaktır veya alerjisi olan insanlar bu merdiven altı iş yapanlar yüzünden ağır hastalığa yakalanacaktır. Sürekli sokakları elinde bir su pislikle karışmış deterjan makinesi ile dolaşıyor ve insanları sırf ucuz verdiği fiyatlarla kandırıyorlar dikkatli olun!

Hanımlarımızın dikkatini toplamak için ellerimizden geleni yapıyoruz. Artık onların yükünü almak istediğimizi ve ustalaşmış bir yıkama şirketi olarak sorunlu, onarılması gerek, sökükleri olan halılarınız, antika halılarınız, peluş halılarınız, kilim, overlok, İran ve antika halılarınız vs biroldukça çeşitte olan halılarınızı itina ile yıkıyoruz.

Gecikme süresi ne olursa olsun yoktur, teslim aldığımız halılarınız mutlaka 3 günün sonucunda gelecektir hiç merak etmeyin. Halı yıkama sorularında genelde bizlere sorduktan sonrasında yeniden aranıp aynı soruların çağrı merkezimize aranıp sorulması bizleri hakkaten üzmekle. Çünkü yıllardır uzman ekibimizle binlerce insana hizmet verdik ve uzman personel çalışanlamış olurımız sizler için şu demek oluyor ki evleriniz de yıkama yöntemlerini uzun bir süre çalışarak sizlere sunmuştur o yüzden kesinlikle kuşkusuz uygulayabilirsiniz merak etmeyin.

Genel de durağan olan sorunlarımız kokular, sökükler, erken teslimat gibi şeylerdir. Hanımlar üç günden önce teslimat çok fazla mümkün değildir. Çünkü fabrikamızca her şey planlanarak gitmekte ilk gün sorun yok etme tanımlama, ikinci gün yıkama ve onarım işlemleri, üçüncü gün koku işlemleri ve kaplama teslimat işlemleridir. Fabrikamız yıllardır bu şekilde hizmet vermekte o yüzden bu plan ekibimizce aslabir şekilde bozulmuyor. Çağrı merkezlerini arayıp erken teslimat istemeniz mümkün değildir ki aslına bakarsan 3 gün çok kısa bir süre. Anlatmak istediğimiz hiçbir firma gibi 1, 2 günde teslim ederiz benzer biçimde yalanlar söyleyerek vaat vermek istemiyoruz. Bir iki günde halınızı temizlediğinizi ve hemen teslim edeceğini söyleyen firmalara dikkatli yaklaşmak gerek çünkü bu yetersiz hizmettir. Hepimiz de 2. Gün teslim etmesini biliriz fakat mutlaka halılarınız tamamen temizlenmeyecektir. O yüzden bizler Kemerburgaz halı yıkamaya mutlaka güveniniz.

Halılarınız üç gün içinde görkemli sıfır kullanılmamış bir mal gibi karşınıza gelecek ve gözlerinizi kamaştıracaktır. Hatta eşyaları dilersiniz ekibimiz evinize dizede bilir. Şu ana kadar çok ciddi sorunlarla karşılaştık ağır sökükler ve overlok hataları gibi ama ne olursa olsun müşterilerimize negatif yanıtlar vererek onları üzmedik o yüzden bizlere devamlı güvenebilir ürünlerinizi teslim edebilirsiniz hanımlar. Profesyonelce işlemler tatbik eden hem bayan hem erkek personellerimizin siz değerli üyelerimizin eşyanızın sorununu bulması ve tamamen pisliklerden arınması için özel deterjanlar kullanıyor o yüzden ne olursa olsun 3 gün beklemeniz gerekmektedir.

Eğer evinize teslim ettiğimiz halılarınız evinize parlaklık ve renkleri canlı ayrıca rahat bir kokusuyla gelmesini istiyorsanız mutlaka sabırlı olmanız gerekmektedir. Teslimat süresinin dışına hiçbir şekilde çıkmıyoruz merak etmeyin eğer çıkarsak da bunun telafisini elemanlarımız mutlaka sizlere güzel sonuçlar vererek karşılayacaktır. Eski halıları alıyor muyuz? Hayır, genelde eski halılarınızı yeni halılara çevirerek değişik yöntemler uygulamaları ile sizlere şu demek oluyor ki halılarınıza yenilikler katıyoruz. İran biçimı halılarınız var ise ya da antik o konularda düşünmek ve tarihin yönelik alımlar belki olabilir. Bu mevzu da merak ettiğiniz sorular var ise ne olursa olsun çağrı merkezimizi arayarak öğrenebilirsiniz ne olursa olsun merak ettiğiniz daha farklı sorular olacaktır bundan eminiz.