Halı yıkama denilince çoğu bayanın aklına daha önce kendi mallarına zarar vermiş firmalar gelebilir ve çokta haklılar. Eskisi kadar masum olmayan bu firmalar artık kimisi dolandırıcılığa merak salmış kimisi de malzemeden nasıl kıssamda daha fazla para kazansam niyetindeler ve gerçekten de kötü bir piyasaya doğru ilerliyorlar.

Tam tersi olarak iş yaptığımız daha fazla müşteri nasıl kazanabiliriz?
Daha fazla müşterilerimizin yüzünü nasıl güldürürüz?
Daha fazla nasıl iyi bir hizmet verebiliriz?
Diye düşünürken o firmaların başka niyette olmaları bu piyasayı insanlardan uzaklaştırarak hanımları kendi evlerin de yıkamaya mecbur ediyorlar ve gerçekten sıkıcı bir boyut olmaya başladı diyebiliriz.

Gün geçtikçe daha da hırs yaparak sultangazi halı yıkama olarak büyüyoruz ve bundan son derece gurur duymaktayız. Türkiye’nin her memleketine ve her sokağına her geçen gün daha da iyi bir hizmet vermek adına oluşturduğumu projeler olsun ürettiğimiz yeni kökten çözüm ürünlerimiz olsun müşterilerimizin desteğiyle büyümekteyiz.

Bugün sizlere halı yıkama da doğru bildiğimiz yanlışları söyleyeceğiz ve sizleri de elimizden geldiğince aydınlatmaya çalışacağız hanımlar hepinizin dikkatine. Halı yıkamak mı yoksa silmek mi doğru olan? Evet, hanımlar halılarımızı yıkamak kesinlikle doğru olandır çünkü sileceğimiz halıların üstünde ki lekeler silindiği ve kuvvet uygulandığı vakit lekeler daha da dibe çökerek nüfus ediyorlar bu şekilde leke çıkmaz bir hale geliyor.

Genel de hanımların yaptığı hataların başında gelen silme işlemleri gerçekten yanlış eğer halı yıkanacak duruma geldiyse yıkayın veya bizlere teslim edin. Çünkü sildikten sonra leke ve mikrop bakteriler daha da halının içinde yuva oluşturacak ve yayılacaklardır.

Halılarımızı merdiven altı ucuz yapanlara mı? Yoksa profesyonel firmalara mı vermek gerekir? Günümüzün en önemli sorularından birisi olan bu sorunun yanıtını aslında hepimiz biliyoruz ama sadece profesyonellere vermek işimize gelmiyor. Çünkü merdiven altı yıkamacılar hem çok fazla ucuza yapıyor hem de sizleri dolandırıyor. Çok fazla üremekte olan bu merdiven altı yıkamacılarına fırsat veren ne yazık ki ev hanımlarımız günlerce uyarmakta olduğumuz konuda bütün firmalar olarak ses getirmekteyiz. Hanımların çokça dikkatine gerçekten bu insanlara fırsat vermeyin siz onlara destek oldukça bu piyasa ölecek ve gerçekten piyasa düşmesi de sorun değil. Eviniz de olan halılarınızı nasıl yıkadıkları bilinmiyor ve kullandıkları deterjan pisliğin için de ve resmen halılarınıza mikrop saçıyorlar bu tarz insanlara sırf ucuz diye verdiğiniz ve yıkattığınız halılar gün geçtikçe evinize mikrop saçacak belki de bütün gün yerde oynayan evladınız mikrop kapacaktır.

Gerçekten sırf birkaç TL yüzünden evlatlarınızı ve ailenizi mikrop tehlikesine mi atacaksınız hanımlar? Kullandıkları deterjanları ve kullandıkları suyu resmen lağım gibi yerlerden alıyorlar kimisi de sizin evinizden hortum çekiyor ve sizlere daha da masraf sağlamaktadır. Bir merdiven altı yıkamacı sizlerden çektiği su ile bir metrekare halı için 80 litreden fazla su harcıyor.

Biz sultangazi halı yıkama olarak bir metrekare için 15 litre su harcıyoruz arada ki fark ile resmen evinizdeki tüm halıları yıkıyoruz gerçekten iç açıcı olmayan bu durumlarla kendinizi denk getirmeyin. Gün geçtikçe eğer biz bu adamlara seçenek ve imkân tanırsak yarın bir gün evimiz de mikrop yüzünden belki de ölenler olacaktır veya alerjisi olan insanlar bu merdiven altı iş yapanlar yüzünden ağır hastalığa yakalanacaktır. Sürekli sokakları elinde bir su pislikle karışmış deterjan makinesi ile dolaşıyor ve insanları sırf ucuz verdiği fiyatlarla kandırıyorlar dikkatli olun!